Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 434 01 Most

Tel: (+420) 476 137 111, e-mail: sstmost@sstmost.cz

 

p PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH

Home

Kde nás najdete

Ke stažení

Kontakty

ŠKOLA

STUDIUM

PRO ŽÁKY A RODIČE

SPORTOVNÍ AREÁL

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ

PROJEKTY

OSTATNÍ ČINNOSTI

 

ZÁBAVA

JÍZDNÍ ŘÁD MHD

VLAKY-AUTOBUSY

EXKURZE


Exkurze Honeywell

 

Dne 24. 3. 2015 se konala velmi zajímavá exkurze do společnosti Honeywell pro učitele škol zaměřených na automobilní a strojařské obory. Učitelé se seznámili v úvodní částí se společností Honeywell turbo technologies dále následovala prohlídka testovacích laboratoří a ukázka turbodmychadel vyvíjených pro závodní aplikace. Vzhledem k tomu, že se jedná o nadnárodní společnost s velmi progresivními a moderními technologiemi, byli nám některé informace, v rámci bezpečnosti výrobního programu utajeny. Na závěr exkurze byla přednáška na téma závady turbodmychadel a jejich příčiny (zkušenosti z analýz vrácených dílců v rámci záruky) s ukázkami různých poškození. Velmi zajímavá byla prohlídka moderních výrobních prostor s nejnovějšími technologickými procesy a postupy výroby v CNC technologiích, WBD a laserem.

Věra Vitoušová


Exkurze KB a.s. v Mostě

Při pravidelných exkurzích peněžních ústavů studenti  oboru Ekonomika-podnikání — Peněžní manipulant Střední školy technické v Mostě navštívili  v rámci odborné praxe Komerční banku a.s. v Mostě. Naše škola s touto KB udržuje dlouhodobou vynikající spolupráci.

Ředitel pobočky Ing. Petr Kozák a jeho náměstkyně Jana Jičínská vytvořili studentům pomalu domácí prostředí. Účastníky seznámili s prostory pro klienty a jejím zázemím. Největší pozornosti se těšila trezorová místnost, kde byly umístěny safesové schránky.

Na konci exkurze proběhla přednáška na téma „Bankovní produkty“, při diskuzi měli studenti možnost ověřit své teoretické znalosti získané ve škole s profesionály a více si je zdokonalit.

Studenti se těší na další exkurzi, kterou pro ně připravilo vedení školy, a to návštěvu České národní banky v Praze.
 

Autorem: Ing. Brabec Petr

t ZPĚT

p NAHORU

 

t ZPĚT

p NAHORU

Najdete nás také zde >> stredniskoly.eu   stredniskoly.cz   infoabsolvent.cz


Copyright © 2006-2014 Střední škola technická, Most, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.

Poslední aktualizace 26.03.2015 06:46:25